תיקון מנעולים בתל אביב

תיקון קודן, ניתוק קודן לרכב 24/7

054-8075677

שירותי החברה

תיקון קודן לרכב, ניתוק קודן לרכב

מכירה והתקנה של כלל סוגי קודנים לרכב

פתרון תקלות רכב לא מניע עקב תקלה בקודן או תקלה חשמל רכב

קודן לרכב הינו רכיב אבטחתי, המאושר על ידי חברות הביטוח ובכך מאפשר את הוזלת עלויות הביטוח השנתיות.

במקרים רבים מחליף קודן לרכב את הצורך בהתקנת אזעקה לרכב המוכרת לכולנו. מעבר להיותה אמצעי אבטחתי יקר, אזעקת רכב מעולם לא הוכחה כאמינה במניעת גניבת רכב, שכן אזעקות השווא הרבות הפכו את בעלי הרכב והשכנים לאדישים למשמעה, כך שרבים מלקוחותינו מוצאים את הפתרון בהתקנת קודן לרכב המונע כל אפשרות להנעת הרכב ללא הקוד המזהה בצורה שקטה ואלגנטית.

פעילותו של קודן לרכב מתחילה מהרכב בו המפתח מוצא מהסוויצ’, מרגע זה ממתין מחשב הרכב לקוד ייחודי המוזן אליו באמצעות לוח מקשים המותקן באחד מצדי ההגה ולעיתים אף מחוץ לרכב ובכך מאפשר את פתיחת הדלת ושחרור נעילת המתנע בו זמנית.

קודן לרכב מורכב ממשבת האחראי לתקשורת בין לוח המקשים ובין מחשב הרכב, האמון על הנעת הרכב, מערכת הזרקת הדלק ובעצם על תפעולו השוטף.

קודן לרכב אמנם מעניק ביטחון רב לבעל הרכב, אך שילוב רכיב נוסף למערכת מסובכת זו מכניס אלמנט נוסף של סיכון על פעילותו התקינה של הרכב, בייחוד כאשר רכיב זה מקושר ישירות למחשב הרכב.

חשיבותה של התקנה מקצועית ואופן הטיפול על ידי בעל המקצוע בתקלות המתרחשות במערכת קודן לרכב איננה מוטלת בספק, שכן תקלות אלו מתרחשות בדיוק ברגעים בהם אנחנו הכי פחות מצפים להם ולכן עלינו לוודא שמערכת קודן לרכב הנמצאת ברשותנו מותקנת ומטופלת בידיים מקצועיות בלבד.

כאמור קודן לרכב הינו עסק למקצוענים, כאשר חברת זלדין שירותים והתקנות הינה חברה מובילה, בעלת ידע וניסיון בכל הנוגע למתן שירותי מכירה, התקנה ותיקון קודן לרכב בכל חלקי הארץ.

אנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר עוד היום, ולשמוע אודות מגוון השירותים אותם אנו מעניקים לכל סוגי הרכבים והקודנים הקיימים בשוק.

זלדין שירותים והתקנות מעניקה ללקוחותיה את השירות המקצועי והאמין ביותר שיש, כאשר אדיבות, מחירים תחרותיים ושביעות רצונם של לקוחותינו מציבים אותנו בשורה הראשונה בכל הנוגע למערכות קודן לרכב, אימובילייזר ושאר האמצעים הנדרשים להגנה על רכבכם.

דוגמאות לקודנים להן אנו מספקים שירות תיקונים, חידוש, החלפה וניתוק

 

צרו איתנו קשר עכשיו:

 054-8075677