מנעולן בבת ים זה רק זלדין שירותים והתקנות, החברה המובילה בכל מקרה בו אתם זקוקים לשירותי מנעולנות.

  • זקוקים לשירותי פורץ רכבים במידה ומפתחות הרכב ננעלו בתוכו או שאיבדתם אותם?
  • מפתח הדלת נשבר בחור המנעול או שלא ניתן להוציא ולסובב אותו
  • הכספת ננעלה ויש צורך בפורץ מקצועי ואמין?

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עכשיו לקבלת שירות אדיב, ומנעולן מקצועי ואיכותי כבר בדרך אליכם.

חברת זלדין הינה אחת החברות המובילות את תחום המנעולנות בעיר בת יום ובאזור המרכז, במסגרת שנות פעילותינו הרבות בתחום צברנו ניסיון, ידע מקצועי רב ומוניטין במתן שירות מהיר ואיכותי ללקוחותינו. כל זאת תוך כדי הקפדה מלאה על מתן שירות אדיב, מהירות בהגעה לאתר הלקוח, מקצועיות בביצוע ואמינות.

השירות אותו אנו מעניקים הוא ללא תחרות, נשמח להוכיח זאת על ידי הגעה מהירה מאד, ומתן הצעת מחיר אטרקטיבית לביצוע כלל עבודות מנעולן בבת ים, הכוללות פריצה, החלפת צילינדר לדלת, שכפול מפתחות רכב ובית, ועוד מגוון רחב של שירותים.

חברתנו פועלת באישור המשטרה, ותשמח לבצע בעבורכם את כל סוגי הפריצות: פריצת דלת כניסה לבית, פריצה לכל סוגי המכוניות, כספות, מחסנים ובכל מקום בו תדרשו לעזרתנו המקצועית. מנעולן בבת ים מבית זלדין יגיע אליכם במהירות, ויבצע שימוש בעשרות שנים של ניסיון הצבורים בחברתנו, תוך כדי שימוש בציוד המותאם לפריצת דלתות, ללא גרימת נזק מיותר למנגנון הדלת או לרכוש כלשהו, והכל לשביעות רצונכם המלאה.

חברתנו מעניקה שירותי שכפול מפתחות לרכב ולבית, כאשר הציוד הנמצא ברשותנו מאפשר שכפול של מפתחות עבור כלל סוגי הרכבים, כולל מפתחות בהם משולב אימובילייזר מובנה. נשמח לשכפל בעבורכם גם מפתחות מסוגים שונים המיועדים לפתיחת דלת כניסה לבית (רב בריח, מוליטלוק, רשפים ועוד), מפתחות חריטה הנמצאים בשימוש בדלתות פנים ומחסנים, ושכפול כל סוגי המפתחות.

כך שאם אתם זקוקים באופן דחוף לשירותיו של מנעולן בבת ים, נשמח לעמוד לשירותכם ולהזעיק אליכם את אחד מאנשי הצוות של חברתנו, וזאת בכדי להעניק לכם את הטיפול המסור שיסייע לכם בפתרון כל בעיה, לשביעות רצונכם המלאה בבית, בבית העסק וברכב.

חברתנו נסמכת כל צוות עובדים מקצועי, הדוגל בערכי המקצוענות, אחריות, אדיבות ללקוח ומתן שירות אמין. כך אנו מבטיחים ללקוחותינו כי העבודה אותם הם מקבלים לא רק פותרת את הבעיה הנוכחית, אלא מעניקה לכם את ההגנה הטובה ביותר בעבורם.

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לטובת קבלת מידע נוסף בנוגע לשירות מנעולן בבת ים מבית חברת זלדין, במסגרתו תוכלו לקבל שירותי פריצה וייעוץ בנוגע למיגון איכותי ואפקטיבי של ביתכם או בית העסק. בחירה בשירותיה של חברת זלדין, תעניק לכם את הביטחון המלא בהגנה על רכושכם, תוך כדי קבלת חווית שירות מקצועית, איכותית, אמינה ואדיבה.

צור קשר

לייעוץ חינם התקשרו 054-8075677
או מלאו את טופס יצירת קשר