החלפת צילינדר

מזל טוב! בשעה טובה קיבלתם את המפתח לדירה החדשה שלכם מהקבלן או מהדייר המתפנה. הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא לבצע החלפת צילינדר בדלת הכניסה לבית, ביציאה למרפסת או לחצר, ובדלת המחסן. וזאת בכדי שתוכלו לוודא כי אך ורק לכם יש את מפתחות הכניסה, ולשלוט בכמות המפתחות הקיימת למבצר שלכם, ומי הם האנשים המחזיקים הבאים.

חשוב לציין, כי החלפת צילינדר הינה פעולת חובה אחת לכמה שנים, וזאת בעקבות ההתקדמות הטכנולוגית הן של יצרני המנעולים והן של הפורצים החומדים את רכושנו. כמו כן, יש להחליף את הצילינדר במקרים של קושי בפתיחת הדלת עקב בלאי טבעי והיווצרות חלודה, מפתח אשר נשבר בשגגה בתוך חור המנעול, ואפילו ניסיון פריצה אשר השחית את מנעול הדלת.

בנוסף, מפתח אשר אבד או נגנב יחד עם מסמכים אישיים, המכילים את פרטי המגורים שלכם או כתובת בית העסק, מחייב החלפה מידית של מנעול דלת הכניסה,

וזאת בכדי למנוע מהפורצים להתאים בקלות את המפתח והכתובת שברשותם לבין החפצים שלכם.

החלפת צילינדר על ידי מנעולן מורשה

חיפוש ברשת האינטרנט יניב עשרות מדריכים המסבירים כיצד לבצע החלפת צילינדר באופן עצמאי, אך מה שמדריכים אלו לא חושפים בפניכם הוא את המורכבות הכרוכה בהחלפת הצילינדר, והאפשרות לפגוע בשכבת המגן אותה מעניקה הדלת לביתכם, במידה ולא תבצעו את ההחלפה בצורה מקצועית ואיכותית.

החלפת צילינדר נדרשת להיות מבוצע אך ורק על ידי מנעולן מורשה מטעם משטרת ישראל, רק כך תוכלו להבטיח לעצמכם שהעבודה מבוצעת על הצד הטוב ביותר, מבלי לפגוע בדלת עצמה וכתוצאה מכך בביטחון אותה מעניקה דלת הכניסה לבית לכם, לבני ביתכם או לציוד הנמצא בבית העסק שלכם.

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום, ולהתרשם ממגוון פתרונות המיגון שיש לנו להציע בעבורכם, והכל במחירים אטרקטיביים, באדיבות ובאמינות.

עלות החלפת צילינדר

עלותו של צילינדר לדלת משתנה בהתאם למותג (פלדלת, רב בריח, מולטילוק ויצרנים נוספים) ולדגם הנרכש, בהתאם לכך נקבעת רמת ההגנה המוענקת לדלת הכניסה לבית. בחנויות עשה זאת בעצמך תוכלו לרכוש צילינדר להתקנה עצמאית, וזאת בעלות המתחילה בכמה מאות שקלים, ומטפסת מעלה בהתאם לחוזקו של הצילינדר.

חברתנו מספקת ללקוחותיה שירותי מנעולן מורשה, המבצע החלפת צילינדר בעלות דומה לזו בה תרכשו את הצילינדר באופן עצמאי, כאשר עבודתנו הרבה בתחום מאפשרת לנו לרכוש צילינדרים ומנעולים שונים בצורה סיטונאית, ולשווק אותם ללקוחותינו במחירים תחרותיים ואטרקטיביים, הכוללים גם את עלות הצילינדר עצמו וגם את ההתקנה המקצועית – כאשר האדיבות והאמינות ניתנים בחינם כחלק מתפיסת עולמנו בחברה.

החלפת צילינדר מקצועית

חברתנו מציעה ללקוחותיה שירות החלפת צילינדר מקצועי, איכותי, אדיב והכי חשוב אמין. נשמח לבצע בעבורכם את העבודה בצורה המקצועית ביותר, ולהעניק לכם את הביטחון שקיבלתם את ההגנה הטובה ביותר לביתכם, על ידי פתיחת הצילינדר אך ורק בבית הלקוח.

מערכות הנעילה EVVA

"שלושת הנחשים"- טכנולוגיית "ללא קפיצים" להגנה מקסימלית

"המערכת הפונקציונלית" – פשטות בלי פשרות

"הקוד הפנימי" – ICS – לביטחון מירבי עם סטייל

"הקוד המגנטי"-ה"רולס רויס" של הצילינדרים

"המערכת הקלאסית" – לשקט נפשי במחיר כדאי

צור קשר

לייעוץ חינם התקשרו 054-8075677
או מלאו את טופס יצירת קשר