3 סיבות להזמין מנעולן רכב

בואו נודה בזה. אנחנו רוצים להאמין שזה לא יקרה לנו, אבל כשזה קורה אנחנו בוחרים להאמין שזה לא יקרה לנו שוב. הרגע הזה שבו ננעלתם מחוץ לרכב הוא בהחלט מתסכל, אבל הוא פשוט קורה לכולם. או לפחות – כמעט לכולם. במצבים האלה אתם צריכים למצוא פתרון אידאלי, והנה 3 סיבות להזמין מנעולן רכב שיחלץ אתכם ממצב הביש הזה.

פורץ רכב – פתרון חסכוני

סביר להניח שהאינסטינקט שלכם הוא לשבור את החלון או את הדלת, ולגשש את דרככם פנימה. זה פתרון שיהיה נכון רק במצב אחד, והוא המצב שבו אחד הילדים נעול ברכב. כשמדובר בסכנת נפשות אין לכם זמן להזמין פורץ רכבים, אבל אם אתם מאחרים לפגישה עדיף שתזמינו מונית ותחזרו אחר כך, או לחלופין, עדיף שתדחו אותה ותזמינו מנעולן רכב. הסיבה היא שניפוץ החלון יחייב אתכם לטפל מידית בבעיה, אחרת הרכב יישאר ללא הגנה. כשתגיעו למוסך תגלו שאתם צפויים להיפרד מסכום כסף לא מבוטל. לשם השוואה, המחיר שיגבה מכם מנעולן רכב יהיה הרבה יותר נמוך.

מנעולן רכב ישחזר את המפתח

אם נתקעתם מחוץ לרכב יכול להיות שאין לכם גם מפתח ספייר. במצבים מהסוג הזה מנעולן רכב הוא לא רק זה שיעזור לכם להיכנס פנימה, הוא גם יוכל לסייע בשחזור המפתח. לכן, עצרו ובדקו מי האדם שאתם מזמינים לסייע, מה ההכשרה שלו ואיזה ציוד קיים ברשותו. כך תוכלו להיות בטוחים שאתם בידיים טובות, וגם תוכלו ליהנות לא רק משירות מהיר של פורץ רכבים, אלא גם מטיפול בבעיה שבגללה הגעתם לסיטואציה הזו. אגב, שכפלו עותק נוסף בהזדמנות הזו, רק ליתר ביטחון.

מהירות תגובה

אם אתם חוששים שמא הזמנת מנעולן רכב תגבה מכם זמן יקר, חשבו שנית. פורץ רכבים מבין היטב עד כמה חשובה לכם מהירות התגובה שלכם, ולכן הוא יעניק עדיפות לסיטואציה שבה אתם נמצאים. עם זאת, בדקו מראש מה המחיר שהוא גובה מכם. יש מספיק מנעולנים שינצלו את ההזדמנות כדי לגבות סכומים מופרכים ללא סיבה מוצדקת. הגינות ואמינות הם הנושאים המרכזיים, בוודאי כשמדובר בביטחון הרכב שלכם.

Comments for this post are closed.