מנעולן רכב – הפתרון היעיל

01הטמפרטורות בשיאן, השעון מתקתק ואתם רוצים להגיע הביתה אחרי יום ארוך מדי. דווקא אז אתם מבינים שהמפתח נשאר בתוך הרכב בזמן שיצאתם לרגע כדי לקנות חלב. רגע לפני שאתם מתפתים לשבור את החלון או לסדוק את המנעול כדי להיכנס פנימה, עצרו. יש רק מצב אחד שבו הדרך הזו יעילה ונכונה, וזהו המצב שבו תינוק כלוא במכונית ללא יכולת לצאת. אם יישאר שם עוד כמה רגעים השמש תעשה את שלה, וזו ללא ספק סכנה גדולה. אלא שבכל מצב אחר שבו אין חשש לבריאותו או לחייו של אף אדם, מנעולן רכב יעזור לכם הרבה יותר.

 

מנעולן רכב או עצירה במוסך?

בואו נפרוש את האופציות שלכם על השולחן. אם תפעלו כפי שאתם משתוקקים לפעול, ותבחרו לשבור את החלון, התחנה הבאה שלכם תהיה במוסך. שם תקבלו הצעת מחיר גבוהה למדי על טיפול בנזק שנגרם למכונית. גם לא תהיה לכם ברירה אלא להגיע למוסך, שכן לא תוכלו להעביר לילה שלם עם מכונית פרוצה. האפשרות השנייה היא להזמין מנעולן רכב. נכון, תצטרכו לחכות לו. מצד שני, מנעולן רכב שמבין את המצוקה ייענה לקריאתכם בתוך זמן קצר מאוד. בנוסף, וחשוב לא פחות מכך, הוא יאפשר לכם להיכנס למכונית בקלות ובמהירות. שום חלון לא יתנפץ ואף מנעול לא יישבר.

 

טיפ חשוב לבחירת מנעולן רכב

כעת, כשאתם מבינים עד כמה מנעולן רכב יקל עליכם, כל שנותר הוא לבחור את האדם הנכון למשימה. התחילו בבדיקת הידע המקצועי של המנעולן, ואל תהססו לשאול אותו כמה זמן הוא עוסק בתחום. באתרי האינטרנט וברשתות החברתיות תוכלו גם לשמוע המלצות (או ביקורות) של לקוחות אחרים. אם אין לכם את הזמן לעשות זאת, לכל הפחות בדקו האם יש לו אישור רשמי של משטרת ישראל, שכן הזמנת מנעולן רכב לפריצה מהסוג הזה מחייבת אישור על פי החוק. לבסוף, אל תשכחו לשאול אותו כמה זה יעלה לכם. אל תמהרו לבחור במי שיגבה מחיר אפסי, משום שהוא עשוי לדרוש מחיר גבוה יותר על תקלה שיגלה במפתיע, וגם לא במי שיקבע שהביקור שלו יעלה לכם כמה מאות שקלים. הסכום המקובל וההגיוני נמצא שם באמצע, וכל מי שידרוש אחרת צריך לעורר את חשדכם.

Comments for this post are closed.